تعمیر پکیج کرمان

تعمیر پکیج کرمان

تعمیر پکیج کرمان

تعمیرات انواع پکیج کرمان در اولین فرصت

بوتان کرمان مرجع اصلی تعمیرکاران و فروشگاه‌های پکیج بوتان در استان کرمان می‌باشد.

برای تعمیر پکیج کرمان کافیست با شماره ۰۹۱۳۸۴۸۷۸۰۶ و یا ۳۲۴۳۱۲۸۳-۰۳۴ تماس گرفته تا تعمیرکاران بوتان کرمان در کوتاه ‌ترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس پکیج در محل شما حاضر شوند.

سرویس و تعمیر پکیج کرمان

معمولا با مشاهده کوچک‌ترین نقص در عملکرد پکیج، برای تعمیر پکیج و سرویس پکیج اقدام می‌کنیم.

آب به خوبی گرم نمی‌شود یا رادیاتورها سرد هستند؟ شما می‌توانید مشکلات پکیج خود را با یک تعمیرکار پکیج ماهر و متخصص در میان بگذارید.

تعرفه تعمیرات پکیج یکی از مواردی است که هنگام درخواست سرویسکار از او سوال می‌شود.

در ادامه این نوشته که پیرامون تعمیر پکیج و سرویس پکیج است، راهنمایی در زمینه تعرفه تعمیرات پکیج، هزینه سرویس پکیج، معرفی انواع پکیج و … را گردآوری کرده‌ایم.

هزینه تعمیر پکیج و سرویس پکیج برای تعمیرات انواع پکیج متفاوت است.

به عنوان مثال هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور با قیمت سرویس پکیج بوتان یا تعمیر پکیج سایر برندها متفاوت است.

در کل این اختلاف هزینه، به دلیل نحوه کار و هزینه متفاوت قطعات در برندهای مختلف است.

به طور مثال نحوه تخلیه آب پکیج بوتان با نحوه تخلیه آب پکیج ایران رادیاتور تفاوت دارد، علاوه بر آن نحوه تخلیه آب پکیج در برندهای دیگر نیز متفاوت است.

برای تعمیر پکیج کرمان و ثبت درخواست خود با شماره ۳۲۴۳۱۲۸۳ و یا ۰۹۱۳۸۴۸۷۸۰۶ تماس حاصل فرمایید.

تعمیر پکیج کرمان

سرویس کامل پکیج کرمان

پکیج های خانگی امروزه جزء دستگاه های ضروری منزل به شمار می روند که می بایست همیشه روشن بوده و گرمایش آب مصرفی و رادیاتورها را تامین نمایند.

به دلیل فعالیت مدام پکیج ها، می بایست برنامه سرویس، تعمیرات و نگهداری سالانه برای آنها در نظر گرفت.

سرویس سالیانه و یا همان سرویس دوره‌ای پکیج باعث می شود که طول عمر دستگاه بیشتر شود و امکان خرابی قطعات و افزایش هزینه تعمیرات کاهش یابد.

تعمیر پکیج کرمان

سرویس پکیج نمی تواند توسط افراد عادی و ناآزموده انجام شود. چرا که پکیج ها علاوه بر قطعات مکانیکی، انواع سنسورها و بردهای الکترونیکی را در خوی جای داده اند که شناخت و سرویس آنها مستلزم دانش کافی خواهد بود.

گاهی با بررسی عملکرد و و چک کردن قطعات دستگاه می توان از صحت عملکرد دستگاه مطمئن شد و گاهی نیاز است کل قطعات پکیج باز شده و بعد از رسوب گیری و نظافت، مجدد در جای خود نصب گردند.

از زمان نصب پکیج گرمایشی آب و رادیاتور در ساختمان‌ها، تضمین کارکرد صحیح این تجهیزات بسیار حائز اهمیت است. تعمیر و سرویس منظم پکیج‌ها از جمله مراحلی است که به برقراری حالت بهینه این سیستم‌ها کمک می‌کند.
تعمیر پکیج‌ها در کرمان توسط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام می‌شود تا به شما اطمینان دهند که گرمایش خانه یا محل کارتان به خوبی انجام می‌شود.

در صورت نیاز به تعمیر پکیج خود یا انجام سرویس دوره‌ای، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرکاران بوتان کرمان با داشتن تجربه و تخصص لازم، به تعمیر پکیج‌های مختلف مسلط هستند.

رسوب گیری مبدل پکیج کرمان

به دلیل وجود املاح معدنی که میزان آن در نقاط مختلف کشور متفاوت است امکان بروز رسوب در مسیر آب خصوصاً در پکیج های تک مبدل وجود دارد.

کرمان نیز جزو مناطق کویری و خشک ایران محسوب می شود که آب آن املاح زیادی دارد.

در صورت رسوب گیری مبدل پکیج، آب به خوبی داغ نمی شود و همین موضوع سبب افزایش مدت زمان روشن بودن مشعل و هدر رفت گاز و انرژی خواهد شد.

تعمیرکاران بوتان کرمان سرویس ادواری مبدل پکیج را بررسی نموده و در صورت نیاز آن را باز نموده و توسط دستگاه های مخصوص اسید شویی خواهند کرد.

تعمیرکار پکیج سیار

هنگام خراب شدن قطعات پکیج یا حتی نشتی لوله آب پکیج سریعا با سرد شدن رادیاتورها مواجه می شوید.

سرد شدن رادیاتورها در زمستان یعنی دردسر بزرگ برای شما پس بهتر است سریعا یک تعمیرکار پکیج را پیدا کنید.

برای اینکار تنها کافیست شماره ۰۹۱۳۸۴۸۷۸۰۶  را بگیرید تا سریعا تعمیرکار پکیج خود را برساند و سریعا عیب و ارور پکیج و هر مشکلی که مربوط به رادیاتورهاست را برطرف کند.

بدون نیاز به مراجعه حضوری و پرس جو و گرفتن شماره تلفن تعمیرکار پکیج دیواری از دوست آشنا تنها کافیست با شماره ۰۹۱۳۸۴۸۷۸۰۶ و یا ۰۳۴۳۲۴۳۱۲۸۳  در سایت بوتان کرمان تماس بگیرید تا سریعا تعمیرکاران ما به منزل شما بیایند و مشکل را برطرف کنند. حتی برای مشاوره و داشتن سوالات خود می توانید با این شماره تماس بگیرید.

قیمت سرویس پکیج چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه تعمیر پکیج کرمان نیز متناسب با نوع خدمتی که در سرویس پکیج از سرویسکار پکیج درخواست می‌کنید، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت هواگیری پکیج با هزینه رسوب‌گیری پکیج یا دیسکلر پکیج متفاوت است. 

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک سرویسکار پکیج مجرب برای سرویس پکیج خود بهره ببرید. یک سرویسکار ماهر، قطعا با طریقه رسوب گیری پکیج بوتان یا هر نوع پکیج دیگری آشنایی دارد. 

مشکلات متداول در تعمیر پکیج به همراه راه حل آن

مشکلات متداول در تعمیرات پکیج

پکیج جرقه می‌زند اما روشن نشده و دستگاه ارور می‌دهد:

در مرحله اول از باز بودن شیرگاز پکیج اطمینان حاصل کنید، چنانچه گاز وصل است و همچنین گاز شهری قطع نشده؛ احتمال دارد مشکل از شیرگازی رگلاتور پکیج باشد و بایستی با متخصص تعمیر پکیج کرمان تماس بگیرید.

گرم و سرد شدن مداوم آب

چند احتمال وجود دارد که اصلی ترین آن وجود رسوب در مبدل پکیج هست که پیش از این درمورد رسوب گرفتن مبدل توضیح دادیم.
دلیل دیگر باز شدن سوپاپ بای پاس می‌باشد و یا خرابی شیر سه طرفه پکیج و یا خرابی پمپ پکیج میتواند باشد.
خرابی فلور سویچ نیز ممکنه این مشکل پیش آید که پکیج در حالت زمستانه چراغ آن خاموش و روشن خواهد شد.

پایین یا بالا رفتن فشار پکیج

زمانی که فشار دستگاه افت پیدا کند ممکنه مدار آب رادیاتور دارای نشتی باشد، یک نشتی کوچک نیز باعث افت فشار خواهد شد و دستگاه پکیج خاموش می شود.

بایستی مدار رادیاتور و پکیج بررسی شود و نشتی مشخص شود.

مشکل منبع انبساط و فشار بالای دستگاه، در صورتی که فشار پکیج بالا باشد مشکل از منبع انبساط است و بایستی آن تعویض شود، درصورتی که منبع انبساط سالم باشد ممکن است مشکل از شیرپرکن پکیج باشد و بایستی توسط متخصص پکیج کرمان بررسی شود.
چنانچه مشکل برطرف نشود باعث خروج آب از شیر اطمینان شده و باعث خرابی آن خواهد شد.
مشکل دیگر راه بدر شدن مبدل است و بایستی مبدل ثانویه پکیج تعویض شود.

سر و صدای زیاد پکیج

درصورتی که هنگام روشن شدن و یا خاموش شدن پکیج صداهای زیادی از پکیج تولید می‌شود، به احتمال زیاد مشکل از رسوب گرفتن پکیج و یا وجود هوا در پکیج باشد.
برای رفع مشکل رسوب زدایی پکیج و یا هواگیری پکیج می‌توانید با سرویسکاران بوتان کرمان در ارتباط باشید.

حالت انفجاری روشن شدن پکیج

چنانچه زمانی پکیج روشن می‌شود، گاز به حالت انفجاری شعله می‌کشد، ممکنه به دلیل تنظیم نبودن میزان گاز ورودی، فاصله زیاد بین مشعل و الکترود جرقه زن، خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باعث روشن شدن پکیج به صورت انفجاری می‌باشد.

انواع پکیج و برندهای پکیج گرمایشی

انواع پکیج‌های گرمایشی

پکیج‌های گرمایشی در دو مدل زمینی و دیواری عرضه شده است.

کاربرد پکیج‌های زمینی معمولا در محیط های صنعتی و بزرگ و همچنین گرم کردن آب استخر مورد استفاده می‌شود.
پکیج‌های دیواری جز متداول ترین و پراستفاده ترین مدل‌های پکیج بوده که با توجه به اشغال فضای کمتر، تعرفه پایین‌تر در ساختمان‌های آپارتمانی، ویلایی، اداری و تجاری استفاده می‌شود.

انتخاب پکیج، بر اساس متراژ ساختمان، کاربری ساختمان، شرایط اقلیمی و محیطی ساختمان انتخاب می‌شود، که می‌توانید هنگام خرید پکیج از فروشنده در این خصوص راهنمایی‌های لازم را بگیرید.

معتبرترین برندهای پکیج در بازار ایران

برندهای ایرانی:

برندهای ایرانی تولیدکننده پکیج شامل: بوتان، ایران رادیاتور، لورچ، ایساتیس می‌باشد.
که بین برندهای مطرح شده بوتان و ایران رادیاتور به دلیل کیفیت بسیار مطلوب، خدمات پس از فروش و نمایندگان مجاز در تمامی استان‌ها و شهرستان‌های ایران و همچنین تامین کنندگان قطعات یدکی متنوع خرید این برندها نسبت به بقیه به شدت پیشنهاد می‌شود.

همچنین توصیه می‌شود حتی المکان از برند ایساتیس خریداری نکنید، طی تجربه چندین ساله بنده که در حوزه تاسیسات ساختمانی دارم در چند سال اخیر فعالیت این شرکت به شدت کاهش پیدا کرده، تامین قطعات برند ایساتیس به سختی پیدا می‌شود و کمتر تعمیرکاری زیر بار تعمیر این برند می‌روند.

برندهای خارجی:

برندهای خارجی تولید کننده پکیج که در بازار ایران پیدا می‌شود، شامل: پکیج آریستون، بوش، ال‌جی، بکسی و تاچی می‌باشد.
کیفیت این برندها بسیار خوب بوده، البته برندهای ایرانی پرطرفدار بوتان و ایران رادیاتور هم کیفیت آنچنان کمتری نسبت به برندهای خارجی نداشته و این نکته را بایستی در نظر داشته باشید که با توجه به تحریم‌های ایران ممکن است در تامین قطعات پکیج‌های خارجی گاها به مشکل بخورید.

سوالات متداول درخصوص تعمیر پکیج کرمان

در چه مواردی نیاز به تعمیر پکیج وجود دارد؟

تعمیر پکیج ممکن است در صورت عدم انجام کارکرد صحیح، صداهای غیرعادی، نشت آب، افت فشار پکیج و یا کاهش عملکرد گرمایشی مورد نیاز باشد.

سرویس و تعمیر دوره ای چه فوایدی دارد؟

سرویس و تعمیر دوره‌ای پکیج باعث افزایش کارایی و عمر مفید دستگاه می‌شود، هزینه‌های نگهداری را کاهش می‌دهد و ریسک خرابی ناگهانی را کاهش می‌دهد.

چگونه می‌توانم قیمت تعمیر پکیج کرمان را تعیین کنم؟

قیمت سرویس پکیج به تعمیر مورد نیاز، برند دستگاه، نوع پکیج و متراژ ساختمان بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق، با تعمیرکاران بوتان کرمان تماس بگیرید.

برای تعمیر آبگرمکن در کرمان بایستی چکار کنم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر آبگرمکن در کرمان لطفا به این لینک مراجعه کرده و یا با کارشناسان پشتیبانی سایت بوتان کرمان در ارتباط باشید.

نتیجه‌گیری:

تعمیر و سرویس پکیج‌های گرمایشی آب و رادیاتور ساختمان امری بسیار مهم است.
انجام تعمیرات منظم و با توجه به نکات فنی، به شما امکان می‌دهد تا از عملکرد بهینه تجهیزات خود لذت ببرید و از هزینه‌های ناگهانی ناشی از خرابی‌های جدی جلوگیری کنید.
اگر نیاز به تعمیر پکیج یا انجام سرویس دوره‌ای دارید، با تعمیرکاران حرفه‌ای ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

برای تعمیر پکیج کرمان و ثبت درخواست خود با شماره ۳۲۴۳۱۲۸۳ و یا ۰۹۱۳۸۴۸۷۸۰۶ تماس حاصل فرمایید.

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 12 =